Będą w Lublinie kręcić film „Sami swoi. Początek”. Szukają statystów, liczy się naturalny wygląd

Ekipa filmowa realizująca zdjęcia w Lublinie
Ekipa filmowa realizująca zdjęcia w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

Poszukiwani statyści do nowego filmu „Sami swoi. Początek” w reżyserii Artura Żmijewskiego. Produkcja będzie kręcona na terenie Lublina. Filmowcy poszukują osób w bardzo różnym wieku i różnej urody. Chętni do udziału w naborze mogą się już zgłaszać.

Sami swoi. Początek

Adam Bobik i Karol Dziuba wcielą się w role Kazimierza Pawlaka i Władysława Kargula w komedii „Sami swoi. Początek”. To prequel kultowej trylogii, w którym poznamy genezę sporu.

„Sami swoi. Początek” to barwna opowieść, w której drobne złośliwości przeplatają się z życiowymi kamieniami milowymi. Charakterne postaci w połączeniu z wielką historią w tle zabiorą widza w sentymentalną, ale też porywającą i pełną humoru podróż – czytamy w opisie filmu.

Obsada filmu: Adam Bobik (Kazimierz Pawlak), Karol Dziuba (Władysław Kargul), Paulina Gałązka (Nechajka Słobodzian), Weronika Humaj (Mania Ziębicka), Zbigniew Zamachowski (Kacper Pawlak), Katarzyna Krzanowska (Maryjka Pawlak), Mirosław Baka (Ziębicki), Wojtek Malajkat (Ksiądz), Anna Dymna (Pecynicha), Janusz Chabior (Wincenty Kargul), Adam Ferency (Wujko Pecyn), Agnieszka Suchora (Ziębicka).

Szukają statystów do filmu

W czerwcu przez jeden zdjęć ekipa filmowa będzie gościła w Lublinie. W związku z tym trwają poszukiwania statystów, którzy zagrają w filmie „Sami swoi. Początek”. Poszukiwane są osoby w wieku: dzieci w wieku 6-12 lat, mężczyźni w wieku 16-65 lat, oraz kobiety w wieku 16-65 lat.

Wszystkie osoby biorące udział w zdjęciach musi charakteryzować naturalny wygląd – naturalny odcień włosów, w przypadku panów bez wystrzyżonych boków, brak widocznych poprawek medycyny estetycznej, brak widocznych tatuaży, czy kolczyków i tuneli w uszach.

Stawka za dzień zdjęciowy, zgłoszenia

Zdjęcia odbędą się w Lublinie. Stawka dla osoby dorosłej to 100 zł. Stawka dla dziecka to 140 zł. W przypadku przymiarek stawka wynosi 50 zł i będzie płatna tylko po wykonanej pracy na planie.

Zgłoszenia z dopiskiem „Lublin” zawierające imię i nazwisko, rok urodzenia, aktualne zdjęcie twarzy, sylwetki i profilu oraz numer telefonu przesyłać można na adres [email protected]. Filmowcy będą się kontaktować z wybranymi przez reżysera osobami.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.