Będą się modlić o pokój na Ukrainie. Dziś msza św. w Archikatedrze Lubelskiej

Archikatedra Lubelska w Lublinie
Archikatedra Lubelska w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

W czwartek 24 lutego o godz. 19.00 w archikatedrze lubelskiej zostanie odprawiona msza św. o pokój na Ukrainie. Będzie jej przewodniczył abp Stanisław Budzik.

Msza św. o pokój na Ukrainie

„Cały świat jest wstrząśnięty wiadomościami płynącymi z Ukrainy. Łamiąc wszelkie zasady prawa międzynarodowego, wojska rosyjskie zaatakowały wolny i niepodległy kraj. Rakiety i bomby spadają na ukraińskie miasta. Są zabici i ranni. Ukraina potrzebuje dziś solidarności całego świata; potrzebuje naszej solidarności. Potrzebuje naszej modlitwy. Módlmy mi się w kościołach i w domach. Bądźmy gotowi na wszelką potrzebną pomoc. Dziś, o godzinie 19.00, w naszej w Archikatedrze będziemy sprawować Eucharystię w intencji Ukrainy” – mówi abp Stanisław Budzik.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.