Baseny w Lublinie za darmo dla posiadaczy karty Rodzina Trzy Plus. Ilość karnetów ograniczona

baseny lublin aqua
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Posiadacze karty Rodzina Trzy Plus mogą odbierać bezpłatne wejściówki na szkolne pływalnie w Lublinie. Kto pierwszy, ten lepszy. Ilość karnetów jest ograniczona.

Darmowe baseny w Lublinie

Do otrzymania bezpłatnych wejściówek wymagane jest posiadanie ważnych kart Rodzina Trzy Plus. Każda duża rodzina może ubiegać się o bezpłatny wstęp na kąpielisko wyłącznie do jednej szkoły i pobrać maksymalnie 3 karnety.

Karnety odebrać może osoba pełnoletnia będąca członkiem dużej rodziny, posiadająca ważne karty Rodzina Trzy Plus. W wyjątkowych sytuacjach mogą to być rodzice, dziadkowie, pełnoletnie rodzeństwo, pod warunkiem posiadania upoważnienia udzielonego na piśmie od osoby uprawnionej do otrzymania karnetu.

Wydawanie karnetów rozpocznie się w środę 13 października od godziny 8.00 w siedzibie Wydziału Inicjatyw i Programów Społecznych Urzędu Miasta Lublin przy ul. Leszczyńskiego 23 (wejście od ul. Przy Stawie) w pokoju nr 13 (parter).

„Nie ma możliwości zapisania się na odbiór, ani rezerwacji karnetów” – przypomina Anna Czerwonka z biura prasowego Urzędu Miasta Lublin. Wstęp do budynku odbywa się wyłącznie z zachowaniem dystansu społecznego oraz obowiązkiem stosowania środków ochrony osobistej w postaci maseczek i dezynfekcji rąk.

Lista placówek oferujących bezpłatne wejście na basen w okresie wrzesień 2021 – czerwiec 2022 w ramach Programu Rodzina Trzy Plus

  • Szkoła Podstawowa nr 5 im. Króla Władysława Łokietka w Lublinie
  • Szkoła Podstawowa nr 16 im. Fryderyka Chopina w Lublinie (byłe Gimnazjum nr 16 )
  • Szkoła Podstawowa nr 23 im. Olimpijczyków Polskich w Lublinie
  • Szkoła Podstawowa nr 28 im. Synów Pułku Ziemi Lubelskiej w Lublinie
  • Szkoła Podstawowa nr 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego w Lublinie
  • Szkoła Podstawowa nr 50 im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego-Prymasa Tysiąclecia (Zespół Szkół nr 7 w Lublinie)
  • Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II w Lublinie
  • Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5 w Lublinie

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.