Basen olimpijski Aqua Lublin niedostępny dla klientów. Od wtorku 94. Letnie Mistrzostwa Polski w pływaniu

W Lublinie odbywają się 94. Letnie Mistrzostwa Polski w pływaniu
W Lublinie odbywają się 94. Letnie Mistrzostwa Polski w pływaniu | materiały organizatora

W związku z zawodami pływackimi, które potrwają od wtorku do soboty, basen olimpijski nie będzie dostępny dla klientów indywidualnych. Do dyspozycji klientów pozostaje strefa rekreacji i saunarium.

Basen olimpijski niedostępny

We wtorek 31 maja w Lublinie rozpoczną się 94. Letnie Mistrzostwa Polski w pływaniu. Na starcie pojawią się największe gwiazdy i ci, którzy aspirują do miejsca w ścisłej krajowej czołówce. Impreza pływacka potrwa do soboty 4 czerwca. W tym czasie basen olimpijski Aqua Lublin nie będzie dostępny dla klientów indywidualnych. Do dyspozycji klientów pozostaje strefa rekreacji i saunarium. Basen olimpijski został wyłączony z użytku już dziś (30.05) od godz. 15.30.

„W związku z mistrzostwami informujemy, że od dzisiaj do niedzieli (05.06) wszystkie zajęcia odbywające się na basenie olimpijskim, jak aquafitness, czy nauka pływania są odwołane” – informuje Aqua Lublin.

Zawody pływackie na Aqua Lublin

Łącznie do startu w Lublinie zgłosiło się prawie pięciuset zawodników z 99 klubów. Wśród nazwisk zawodników, którzy wezmą udział w 94. Letnich Mistrzostwach Polski w pływaniu są m.in. Karol Ostrowski, Kacper Stokowski, Ksawery Masiuk, Alicja Tchórz, Paweł Juraszek, Dawid Wiekier, Radosław Kawęcki.

„Zapowiadają się ciekawe zawody, w których może dojść do kilku niespodzianek. Nasi najlepsi pływacy są na różnym etapie przygotowań. Niektórzy już za niecałe trzy tygodnie rozpocznie w Budapeszcie rywalizację w mistrzostwach świata i to tam mają być w szczytowej formie. Są jednak też tacy, którzy zmagania w Lublinie będą traktować jako szansę na zdobycie kwalifikacji na sierpniowe mistrzostwa Europy” – mówi Otylia Jędrzejczak, prezes Polskiego Związku Pływackiego.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.