Bartosz Zmarzlik zawodnikiem żużlowego Motoru Lublin. Zawodnik pochwalił się przed oficjalnym ogłoszeniem transferu

GERHAND Final Ekstraligi Motor vs Stal 2022 26

W środę o godz. 16 na lotnisku w Świdniku odbędzie się prezentacja oficjalnych transferów Speedway Motoru Lublin na sezon 2023. Już wiadomo, że jednym z ogłoszonych transferów będzie Bartosz Zmarzlik, który przejdzie do Motoru ze Stali Gorzów.

Zmarzlik w Motorze

O tym, że 27-letni Bartosz Zmarzlik (Stal Gorzów) będzie nowym zawodnikiem Motoru Lublin mówiło się już od wakacji. Oficjalna prezentacja transferów odbędzie się dziś (2.11) o godz. 16:00 na lotnisku w Świdniku.

Prawdopodobnie nowi zawodnicy Motoru przylecą samolotem z Warszawy, co zdradził już Bartosz Zmarzlik, wrzucając zdjęcie z drogi na Lotnisko Chopina w Warszawie.

Według różnych źródeł nowymi zawodnikami lubelskiego klubu żużlowego mają być również Fredrik Lindgren (Włókniarz Częstochowa), Jack Holder (Apator Toruń) oraz junior Bartosz Bańbor. Natomiast z Motorem pożegnał się już Mikkel Michelsen. Prawdopodobnie jego śladem pójdą Maksym Drabik oraz Wiktor Lampart.

Aktualizacja: Speedway Motor Lublin zaprezentował nowych zawodników (zdjęcia)

Pociąg dla kibiców na lotnisko w Świdniku

W związku z tym specjalnie dla kibiców Motoru zostanie uruchomiony dodatkowy, nieodpłatny pociąg na trasie Lublin Główny – Lublin Airport – Lublin Główny. Pociąg z dworca PKP Lublin Główny wyruszy o 15:20, a następnie przed dotarciem do celu zatrzyma się jeszcze na dwóch przystankach. W drogę powrotną do Lublina kibice będą mogli udać się o godzinie 17:45.

Poniżej prezentujemy szczegółowy rozkład jazdy specjalnego pociągu dla kibiców Motoru Lublin:

Lublin Główny – Lublin Airport (poc. nr 22727)

  • Lublin Główny 15:20
  • Lublin Północny 15:23
  • Świdnik Miasto 15:31
  • Lublin Airport 15:35

Lublin Airport – Lublin Główny (poc. nr 22724)

  • Lublin Airport 17:45
  • Świdnik Miasto 17:49
  • Lublin Północny 17:56
  • Lublin Główny 18:00

Kibice, którzy udadzą się na lotnisko samochodem będą mogli skorzystać nieodpłatnie z parkingu przy terminalu.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.