Bal z okazji 20-lecia Regionalnego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami w Lublinie

W tym roku Regionalne Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami w Lublinie obchodzi okrągłą rocznicę działalności. Z tej okazji Zarząd RSPON Lublin organizuje specjalne wydarzenie – Bal z okazji 20-lecia Stowarzyszenia.

 

Regionalne Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami w Lublinie (RSPON Lublin) działa od września 1997 roku. Jest to organizacja zawodowa zrzeszająca osoby związane z rynkiem nieruchomości, zajmujące się wykonywaniem działalności zawodowej, naukowej, naukowo – dydaktycznej lub publicystycznej, związanej z pośrednictwem w obrocie nieruchomościami. Stowarzyszenie działa na obszarze całego województwa lubelskiego.

 

Członkowie Stowarzyszenia aktywnie uczestniczą w specjalistycznych szkoleniach, warsztatach, seminariach i spotkaniach branżowych oraz wszelkich innych przedsięwzięciach dotyczących lokalnego rynku nieruchomości.

 

Nadrzędnymi celami Stowarzyszenia jest tworzenie klimatu społecznego zaufania do czynności podejmowanych przez pośredników w obrocie nieruchomościami i tworzenie wizerunku tego zawodu jako profesji przestrzegającej zasad etyki i standardów zawodowych.

 

Bal z okazji 20-lecia RSPON Lublin to wydarzenie branżowe dla osób związanych z rynkiem nieruchomości. – Spodziewamy się 150 osób z całej Polski, m.in. prezesów stowarzyszeń, pośredników, franczyzobiorców, inwestorów, deweloperów, notariuszy i klientów – informuje Ewelina Wrona, RSPON Lublin.

 

Uroczystość odbędzie się 26 maja 2017 r. od godz. 18.00 w Restauracji Centrum Konferencyjno-Wystawienniczym Etiuda, ul. Nałęczowska, Szerokie 123, 20-050 Lublin.

więcej informacji i zapisy: www.rspon.lublin.pl/20lat

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.