Bakterie na Słonecznym Wrotkowie. Część atrakcji jest zamknięta

19390828 1416278138458556 4693632419959392632 o e1498291989603

Od wtorku część atrakcji Słonecznego Wrotkowa nad Zalewem Zemborzyckim została zamknięta. Powód? Bakterie w wodzie na tych obiektach.

 

– Jesteśmy zmuszeni do czasowego wyłączenia z użytkowania części atrakcji ośrodka Słoneczny Wrotków nad Zalewem Zemborzyckim. W wyniku ostatnich badań wody okazało się, że w przypadku tych atrakcji liczba bakterii przewyższa dopuszczalny poziom – informuje Miłosz Bednarczyk, rzecznik prasowy MOSiR.

 

Wyłączone z użytkowania zostały trzy zjeżdżalnię: Cebulę, Anakondę i rodzinną. Wciąż działa pięć basenów oraz pozostałe atrakcje. Jak zapewnia rzecznik MOSiR – korzystanie z nich jest całkowicie bezpieczne.

 

Służby Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji oczyszczają wodę we wszystkich zamkniętych obiektach. Następnie woda zostanie zbadana, jeśli wynik będzie pozytywny atrakcje będę otwarte.

 

Połowę taniej

Do czasu końca prac ceny wszystkich biletów do ośrodka Słoneczny Wrotków, zarówno dla dorosłych i dzieci, zostają obniżone o 50 proc.

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Czy ktoś może mi powiedzieć dlaczego wczoraj jeżeli jedna z atrakcji była zamknięta była pobierana normalna opłata….przed wejściem na obiekt nie było informacji ze atrakcji są zamkniete

  2. W końcu zalew jest obok, pewnie część bakterii dostała się tam drogą kropelkową.
    Co zrobisz jaki zalew taka woda…