Baby Days, czyli pierwsze targi dziecięce w Lublinie

Baby Days, czyli pierwsze targi dziecięce w Lublinie - Spotted Lublin - najnowsze wiadomości z Lublina

Targi Dziecięce Baby Days są największą tego typu imprezą w regionie. Przeznaczona jest ona dla rodziców i dzieci, a także dla wszystkich związanych z branżą dziecięcą. Szeroki zakres tematyczny targów na pewno zaspokoi oczekiwania zwiedzających.

Przedsięwzięcie podzielone będzie na trzy strefy – Baby, Kids i Family. Do każdej z nich będą przypisane odpowiednie stoiska.

Strefa Baby obejmie swoim zakresem to, co może być związane z pielęgnacją niemowląt (zabawki, odzież, obuwie, produkty spożywcze dla niemowląt, akcesoria do karmienia, meble niemowlęce, opieka medyczna itd.). Rodzice najmłodszych milusińskich z pewnością dowiedzą się tutaj, jak zorganizować świat swoich pociech i nie zgubić się wśród wszystkich dostępnych rzeczy dla niemowląt.

Kolejny obszar, czyli strefa Kids będzie tematycznie przeznaczona dla tych dzieci, które uczęszczają do żłobków, przeszkoli czy szkół. Będzie można na niej znaleźć m.in.: pomoc dydaktyczną, zabawki dydaktyczne, odzieżą i obuwie dziecięce, produkty spożywcze, usługi kosmetyczne dla dzieci. Znajdzie się tam wszystko to co starszakom i ich rodzicom do jest życia potrzebne.

Ostatni obszar targów – Family, będzie skierowany, jak sama nazwa wskazuje do rodzin (szkoły rodzenia, biura podróży, ośrodki medyczne, banki i ubezpieczenia, usługi kosmetyczne dla dorosłych, komiksy, sklepy i hurtownie dziecięce itd.). Wszystkie rodziny czy też ci, który planują założyć rodzinę na pewno się tam odnajdą. 

Ponadto możliwe będzie odbycie konsultacji z ekspertami (fizjoterapeutami, pediatrami, dietetykami), wzięcie udziału w warsztatach dotyczących bezpieczeństwa swojego dziecka (foteliki, kurs pierwszej pomocy), obejrzenie pokazu mody ciążowej i dziecięcej i nie tylko. Na zgromadzonych czekać będą też inne atrakcje.

Targi odbędą się w dniach od 4 do 5 czerwca 2016 roku na ul. Dworcowa 11, w godzinach 9.00 – 17.00. Cena biletu normalnego to 8 zł za osobą, zaś ulgowego 5 zł. Natomiast bilet rodzinny na 1 dzień (2 osoby dorosłe + 2 dzieci) to koszt 15 zł.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.