AZS Water Polo Lublin zadebiutuje w pierwszej lidze

Ekipa AZS Water Polo Lublin przygotowuje się do swojego pierwszego turnieju w I lidze. A odbędzie się on już w najbliższy weekend na Aqua Lublin.

 

W sobotę ekip AZS Water Polo Lublin zmierzą się o godz. 19.30 z łodzianami, natomiast w niedzielę czekają ich dwie potyczki. O godz. 9 zagrają z Mastersem, a o godz. 15 ich rywalem będą rezerwy stołecznej Legii. 

 

– Mimo początków w nowej dla nas dyscyplinie, jesteśmy zmotywowani do walki o jak najlepszy wynik w rozgrywkach. Dlatego serdecznie zapraszamy do wspierania dopingiem naszej drużyny – mówi Rafał Koszyk, kierownik AZS Water Polo Lublin.

 

W lubelskiej drużynie jest 18 zawodników, a 13 z nich zagra w najbliższym turnieju. Wszystkie mecze zostaną rozegrane na Aqua Lublin przy Zygmuntowskich 4.

 

Harmonogram turnieju:

Sobota 18.03.2017
godz. 19.30: AZS Lublin – Neptun Łódź

Sobota 19.03.2017
godz. 09.00: AZS Lublin – Legia Masters Warszawa
godz. 10.30: Legia II Warszawa – Neptun Łódź
godz. 13.30: Neptun Łódź – Legia Masters Warszawa
godz. 15.00: AZS Lublin – Legia II Warszawa

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.