Awaria wodociągu na Czubach Północnych

Beczkowóz z wodą MPWiK Lublin | fot. Dominik Wąsik
Beczkowóz z wodą MPWiK Lublin | fot. Dominik Wąsik

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Lublinie informuje o awarii sieci wodociągowej na terenie dzielnicy Czuby Północne. Dla mieszkańców podstawiono beczkowóz.

Awaria wodociągu w Lublinie

W niedzielę wieczorem doszło do awarii sieci wodociągowej na terenie dzielnicy Czuby Północne w Lublinie. W związku z awarią sieci wodociągowej nastąpiła przerwa w dopływie wody do posesji położonych przy: ul. Watykańska 7, ul. Matki Teresy z Kalkuty 4 i ul. Jana Pawła II 11 – kościół.

Na miejscu awarii podstawiono beczkowóz z wodą, który stoi przy sklepie w uliczce między Matki Teresy z Kalkuty 4 a Jutrzenki 10. Jak informuje MPWiK, awaria powinna zostać usunięta do godz. 13.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.