Awaria wodociągowa na ul. Bursztynowej. Zapadł się chodnik, zalane wodą piwnice

86500345 1084622545214574 4836064760761942016 n
Zapadnięty chodnik na ulicy Bursztynowej | fot. czytelniczka Marzena

Awaria wodociągowa w Lublinie. Na ulicy Bursztynowej na lubelskich Czubach pękła rura, w wyniku czego doszło do zalania wodą piwnicy w pobliskim bloku oraz zapadł się chodnik.

Do awarii wodociągu doszło w niedzielę około godz. 15.30 w okolicy wieżowca przy ul. Bursztynowej 30 w Lublinie. W wyniku pęknięcia rury doszło do podmycia chodnika, który się zapadł. Woda wydostająca się z uszkodzonej rury zalała również piwnice pobliskiego wieżowca.

W związku z awarią wodę straciły budynki ul. Bursztynowa 30 oraz 41, awaria jest w trakcie usuwania. Za utrudnienia przepraszamy postaramy się jak najszybciej usunąć awarię” – czytamy na stronie Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Lublinie.

Na miejscu pracuje ekipa MPWiK, która usuwa awarię. Prace mogą potrwać do północy.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.