Awaria w Aqua Lublin usunięta. Basen olimpijski znów działa

aqua lublin 9
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Szybciej niż planowano została usunięta awaria, która doprowadziła do zamknięcia basenu olimpijskiego w Aqua Lublin. Otwarcie basenu wiążę się z końcem promocji na bilety.

Przypomnijmy, że w środowy poranek doszło do uszkodzenia rury zasilającej basen olimpijski w wodę. Dlatego zarządca obiektu MOSiR 'Bystrzyca’ był zmuszony na czas usunięcia awarii wyłączyć obiekt z użytku. Na czas niedostępności basenu obowiązywała promocja w postaci 20% zniżki na bilety.

Dziś (czwartek) awarię udało się usunąć i basen ponownie został udostępniony dla klientów. Otwarcie basenu wiążę się z końcem promocji na tańsze bilety do Aqua Lublin. 

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.