Awaria sygnalizacji świetlnej w Lublinie. Sprawdź, gdzie nie działają światła

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Od rana serwisanci próbują przywrócić działanie sygnalizacji świetlnych na kilku skrzyżowaniach na terenie Lublina. Wszystko przez nocną ulewę, która zalała instalację tych sygnalizacji.

Efektem nocnej burzy z ulewnym deszczem, która przeszła przez Lublin jest m.in. niedziałająca sygnalizacja świetlna na kilku skrzyżowaniach. Ekipy serwisowe od rana pracują nad usunięciem tych awarii.

Serwis pracuje nad wznowieniem pracy sygnalizacji przy Dworku Grafa oraz skrzyżowaniu al. Solidarności i ul. Prusa. Następnie przystąpią do naprawy na skrzyżowaniu ul. Poznańskiej i ul. Orkana oraz na rondzie przy Domu Handlowym Orfeusz” – informuje Karol Kieliszek, rzecznik Zarządu Dróg i Mostów w Lublinie.

We wszystkich przypadkach doszło do zwarcia instalacji, która została zalana przez nocne opady deszczu.

//Aktualizacja – godz. 10.48

Sygnalizacje przy DH Orfeusz i Dworku Grafa już działają.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.