Awaria sieci Plus. Problem z wysyłaniem SMS i wykonywaniem połączeń w całej Polsce

telefon
Telefon | fot. Adobe Stock

Klienci Plusa od rana zgłaszają problemy z usługą. Okazuje się, że operator walczy z poważną awarią, w wyniku której występują problemy z wysyłaniem SMS-ów i wykonywaniem połączeń.

Problemy z siecią Plus

Informacje o awarii sieci Plus potwierdza opiekun sieci Plus, który przyznaje, że w poniedziałek (29.05) przed godz. 10 doszło do poważnej awarii sieci. Klienci Plusa mają problemy z usługą wysyłania i odbieraniem SMS-ów, jak i realizacją połączeń telefonicznych.

Niektórzy klienci otrzymali SMS-y o treści „Test usługi SMS. Pozdrawiamy Plus+”. Problem awarii sieci Plus dotyczy klientów z całej Polski. Potwierdza to m.in. portal downdetector.pl, na którym klienci zgłaszają występowanie problemu z siecią Plus.

Operator nie zamieścił jeszcze oficjalnego komunikatu i oświadczenia.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.