Awaria sieci ciepłowniczej w Śródmieściu. Mieszkańcy bez ciepłej wody i ogrzewania

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Kilkadziesiąt kamienic w Śródmieściu od rana jest bez ciepłej wody i ogrzewania. To skutek awarii ciepłowniczej, z którą próbują sobie poradzić pracownicy LPEC.

Lubelskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej (LPEC) informuje, że w poniedziałek (3 grudnia) usuwa usterkę ciepłowniczą, do której doszło w Śródmieściu. Usuwanie usterki może potrwać do późnych godzin wieczornych.

„Informujemy, że w związku z naprawą usterki sieci ciepłowniczej w rejonie ul. Peowiaków i Narutowicza, w dniu 03.12.2018 r. od rana do późnych godzin wieczornych nastąpi przerwa w dostawie ciepła i ciepłej wody do budynków” – informuje Teresa Stępniak-Romanek z LPEC.

Usterka dotyczy budynków:

ul. Rynek 1, 10,11, 12, 13, 18, 19
ul. Rynek 12/Jezuicka 16
ul. Jezuickiej 1/3, 2, 4, 5/7, 10, 14
ul. Jezuickiej 8/ Rynek 16
ul. Złotej 3
ul. Archidiakońskiej 4, 7
ul. Okopowej 1
ul. Narutowicza 12, 17
ul. Wróblewskiego 4
ul. Królewskiej 1, 3
ul. Króla Władysława Łokietka 1, 3
ul. Bramowa 1; ul. Lubartowska 7
ul. Przechodnia 4″WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.