Awaria rowerów miejskich w Lublinie

Nowe stacje Roweru Miejskiego w Lublinie | Urząd Miasta Lublin

Awaria roweru miejskiego w Lublinie nastąpiła około godziny 16. Nie można było wypożyczyć rowerów, ani ich zwrócić. Problem leżał po stronie serwerów, które nie pozwalały na logowanie i wypożyczenia rowerów.

Padł system rowerów miejskich w Lublinie. Od około godziny 16 w Lublinie nie można było ani wypożyczyć ani zwrócić roweru miejskiego. Całą winę ponosi serwer, który obsługuje cały system rowerowy. Nie pozwalał na logowanie przez użytkownika do systemu. Nie działały terminale i aplikacja mobilna.

13697164_1140618595999529_8356084971821424002_n

Awarii uległ system rowerów miejskich w Łodzi, obsługiwany również przez Nextbike Polska.

– Około godziny 17 pracownicy poradzili sobie z problemem. System powinien się zresetować, a wszystkie stacje powinny już prawidłowo funkcjonować.- informuje Michał Dąbrowski z Nextbike Polska.

Dla pewności pracownicy będą jeździć po wszystkich stacjach i sprawdzać prawidłowe działanie systemu.

Jeśli ktoś miał problemy ze zwróceniem roweru podczas awarii i zostały mu naliczone dodatkowe opłaty, niezwłocznie powinien powiadomić dział reklamacji pod adresem [email protected], bądź zadzwonić na infolinie, którą znajdziecie na stronie www.lubelskirower.pl.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.