Awaria magistrali wodociągowej

pilsudskiego

W związku z wczorajszą awarią magistrali wodociągowej (rejon ul. Krochmalnej) będącej głównym ciągiem przesyłowym do dzielnic Węglin, Konstantynów, Szerokie, LSM, Sławin, Sławinek, Wieniawa, i Czechów oraz wykonywaniem prac naprawczych, MPWiK informuje, że w dniach 22 (godziny wieczorne) i 23 sierpnia mogą pogorszyć się warunki zasilania w zakresie ciśnienia dostarczanej wody u odbiorców w tych dzielnicach.

Aktualnie trwają prace związane z przygotowaniem układu zasilania miasta w wodę z wyłączeniem uszkodzonego odcinka magistrali oraz prace z przygotowaniem usuwania awarii, które zostaną rozpoczęte dziś od godziny 20 i potrwają przez całą noc.

fot. MPWiK

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.