Awaria ciepłownicza na Osiedlu Górki. Brak ciepłej wody

Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Trwają prace związane z usuwaniem awarii sieci ciepłowniczej w Lublinie. Od rana bez ciepłej wody są mieszkańcy ul. Wyżynnej i ul. Na Stoku.

Lubelskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej (LPEC) informuje, że w czwartek (6 września) usuwa usterkę ciepłowniczą, do której doszło na Osiedlu Górki.

– Od godzin porannych do godzin wieczornych nastąpi przerwa w dostawie ciepła na cele ciepłej wody do budynków przy ul. Wyżynnej 8, 10, 12, 16, 20, 20A, 20B, 45, 47, 49, 51, 53, ul. Na Stoku 3, 5, 7 – informuje Teresa Stępniak-Romanek, rzecznik Lubelskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.