Autokar z pielgrzymami wpadł w poślizg na zakręcie. Podróżowało nim 30 osób

Kierowca autokaru na ostrym zakręcie drogi wpadł w poślizg. W wyniku tego zjechał do przydrożnego rowu gdzie autobus przewrócił się na bok.

Do niebezpiecznego zdarzenia drogowego z udziałem autokaru wiozącego pielgrzymów doszło nad ranem 4 grudnia na trasie Tarnogród – Bukowina.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 57-letni mieszkaniec gminy Biłgoraj, który kierował autokarem marki Renault na ostrym zakręcie drogi wpadł w poślizg na śliskiej nawierzchni jezdni. W wyniku czego zjechał do przydrożnego rowu, gdzie autobus przewrócił się na bok. Autokarem łącznie z kierowcą podróżowało 30 osób.

– Straż pożarna ewakuowała poszkodowane osoby z autokaru. Dwie z nich zostały przewiezione karetką pogotowia do szpitala w Biłgoraju. Na szczęście obrażenia jakich doznały nie zagrażają ich życiu – informuje st.sierż. Joanna Klimek.

Kierowca autokaru był trzeźwy.

KWP

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Miejmy nadzieję, że nikomu nic poważnego się nie stało. Na drodze trzeba być zawsze bardzo czujnym.