Audi owinęło się wokół drzewa. Młody kierowca poniósł śmierć na miejscu

Audi owinęło się wokół drzewa w m. Borki
Audi owinęło się wokół drzewa w m. Borki | fot. KPP Radzyń Podlaski

Tragiczny wypadek w Borkach. W sobotę na drodze między Radzyniem Podlaskim a Kockiem audi uderzyło w drzewo. Młody kierowca zginął na miejscu.

Audi owinęło się wokół drzewa w Borkach

Do tragicznego wypadku doszło w sobotę (31.07) tuż po godz. 15 w miejscowości Borki na drodze krajowej numer 19. Z ustaleń policji wynika, że kierujący audi na prostym odcinku drogi dokonywał manewru wyprzedzania ciągu pojazdów.

Przy zakańczaniu tego manewru stracił panowanie nad swoim autem, a następnie zjechał z drogi do rowu i uderzył w drzewo. Uderzenie było tak silne, że pojazd owinął się wokół drzewa. 20-letni mieszkaniec gminy Radzyń Podlaski pomimo reanimacji zmarł na miejscu.

Audi owinęło się wokół drzewa w m. Borki | fot. KPP Radzyń Podlaski

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.