Artystyczny Misz-Masz: Malowanie na Szkle

Przestrzeń Młodych Kosmos
Artystyczny misz masz - malowanie na szkle | fot. Organizator

Czy kiedykolwiek chciałeś nauczyć się malować na szkle? A może pragniesz stworzyć własny lampion, który rozświetli ciemne noce? Weź udział w warsztatach malowania na szkle i wykonaj własnoręczną pracę!

Warsztaty malowania na szkle w Kosmos: Przestrzeń Młodych

W ramach projektu Kosmos Możliwości na Wieniawie odbędą się warsztaty malowania na szkle. Uczestnicy będą mieli okazję nauczyć się technik malowania na szkle i stworzyć własne, unikalne lampiony.

Szczegóły wydarzenia

  • Kiedy: czwartek, 20 czerwca
  • Gdzie: Kosmos: Przestrzeń Młodych
  • Godzina: od 14:00 do 17:00
  • Wstęp: wolny

Warsztaty są dostępne dla wszystkich, bez ograniczeń wiekowych. Udział w nich jest bezpłatny, co czyni je doskonałą okazją do odkrycia i rozwijania swoich artystycznych umiejętności.

„Podczas zajęć dowiesz się, jak malować na szkle i własnoręcznie wykonasz swoją pracę. To świetna okazja do nauki i zabawy” – zachęcają organizatorzy.

Czy jesteś gotów na artystyczne wyzwanie? Dołącz do warsztatów i podziel się swoimi doświadczeniami w komentarzach lub udostępnij ten artykuł, aby inni również mogli skorzystać z tej wyjątkowej okazji!

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.