Artyści zagrają dla chorego Jasia. Przyjdź na koncert charytatywny do CSK!

jasio spoted

Ponad 100 tys. złotych potrzebują jeszcze rodzice Jasia Karwowskiego na dalsze leczenie chłopca w USA. We wtorek, 30 maja w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie odbędzie się koncert charytatywny połączony z aukcją.

 

Jaś Karwowski pochodzi z Krępca pod Świdnikiem. Cierpi na rzadki nowotwór oka. O jego historii mogliśmy usłyszeć przed dwoma laty, gdzie rodzice zbierali pieniążki na uratowanie synka zaatakowanego przez złośliwego raka – siatkówczaka. W Polsce jednym rozwiązaniem było usunięcie oczka, lecz rodzice nie chcieli o tym słyszeć.

 

W nowojorskiej klinice dr Davida Abramsona siatkówczaka udało się pokonać. Niestety, w kwietniu choroba wróciła. Konieczna jest zabieg wszczepienia płytki radioaktywnej, którą wyjmuje się po 48 godzinach. Koszt takiego zabiegu to 113 tys. dolarów, co w przeliczeniu na PL daje nam ok. 450 tys. zł.

 

Z potrzebnej kwoty udało już się uzbierać 74%, czyli ponad 335 tys. zł. Już dzisiaj (wtorek, 30.05) w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie odbędzie się impreza charytatywna podczas, której wystąpią na niej m.in.: Krzysztof Cugowski, Jan Kondrak, Tomasz Rakowski, Natalia Wilk, Tomasz Korpanty, Łukasz Jemioła, Andrzej Pawka, Lolo Ferari, Chonabibe, Ladies Quartet, Paulina Zarębska oraz TM Orkiestra pod dyrekcją Tomasza Momota. Oprócz koncertu odbędzie się także aukcja.

 

Koncert dla Jasia Karwowskiego
Centrum Spotkania Kultur
godz. 19.00
wstęp: cegiełka 30 zł

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.