Arena Lublin ponownie miejscem rozgrywek ukraińskiej Zorii Ługańsk

Zoria Ługańsk na Arenie Lublina
Zoria Ługańsk na Arenie Lublina | fot. FC Zorya Luhansk

Ukraińska Zoria Ługańsk ponownie rozegra swoje mecze na lubelskim stadionie. Arena Lublin będzie miejscem rozgrywek play-off o Ligę Europy i trzech meczów fazy grupowej Ligi Europy lub Ligi Konferencji Europy.

Zoria Ługańsk na Arenie Lublin

Z powodu trwającej wojny ukraińskie kluby, kolejny rok z rzędu, zmuszone są rozgrywać spotkania w ramach europejskich pucharów na zagranicznych obiektach. Z nieoficjalnych informacji wynika, że Zoria Ługańsk ponownie rozegra swoje mecze na stadionie Arena Lublin. Wszystko już zostało uzgodnione i zgłoszone do UEFA.

W tym sezonie drużyna z Ługańska zajęła trzecią lokatę w najwyższej klasie Ukrainy. Na lubelskim stadionie rozegra mecz play-off o Ligę Europy i trzy mecze fazy grupowej. Jeśli się tam nie zakwalifikuje, to wystartuje w Lidze Konferencji Europy.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.