AQUA Lublin: Otwarcie 15 października, przez miesiąc bilety o połowę tańsze

aqualublin

Kompleks pływacki Aqua Lublin zostanie otwarty dla wszystkich chętnych już 15 października. Przez pierwszy miesiąc w ramach promocji zapłacimy połowę ceny.

MOSiR potwierdził, że wszystkie usterki zostały usunięte i basen jest gotowy. Żeby zachęcić i przyciągnąć mieszkańców do nowego obiektu, pierwszych tygodniach będą obowiązywały promocje.

Wszystkie bilety (z wyłączeniem biletów promocyjnych) tańsze o 50 procent. Dzieci w wieku szkolnym (do III klasy gimnazjum włącznie) wchodzą za 1 zł pod opieką dorosłych!

Basen ma działać przez siedem dni w tygodniu, od godziny 6 do 22. Dla wszystkich chętnych pierwsze otwarcie drzwi nastąpi 15 września o godzinie 15. – Bilety można będzie kupić bezpośrednio w kasach obiektu. Przedsprzedaż nie będzie prowadzona – mówi Tomasz Grodzki, prezes MOSiR.

IMAG2732
Konferencja prasowa związana z bieżącymi sprawami AQUA Lublin i organizowanymi imprezami | fot. Spotted Lublin

Aqua Lublin to przede wszystkim olimpijski, 50 metrowy basen. Wiadomo już, że pierwsze zawody, mistrzostwa policjantów odbędą się w weekend 17 października, a w grudniu pływackie Mistrzostwa Polski. Obiekt ma obsługiwać miesięcznie nawet 100 tysięcy osób.

Połowę taniej przez pierwszy miesiąc

Bilet 60-minutowy ważny tylko w strefie wody będzie kosztować 9 zł (ulgowy 7 zł), zaś 180-minutowy 18 zł (ulgowy 14 zł). Kupując bilet na strefę wody można korzystać z głównego basenu, bilet uprawnia też do wstępu na dwie niecki z hydromasażem, jacuzzi, rzeką, trzema zjeżdżalniami i wodnym placem zabaw.

Więcej zapłacimy za skorzystanie z atrakcji znajdujących się w drugiej strefie, czyli mowa tu o saunarium. Znajdziemy tam pięć saun, grotę lodową i balię do zanurzania się. Za 60-minutowy bilet ważny i w strefie wody, i w saunarium zapłacimy z okazji otwarcia 11 zł (ulgowy 8,5 zł) za godzinny. Za bilet trzygodzinny 22 zł (ulgowy 17 zł).

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.