Aqua Lublin musi zamknąć pół basenu. Problem z ruchomym dnem

DSC02564 e1474616100694

Od czwartku zamknięta jest połowa 50-metrowego basenu w Aqua Lublin przy al. Zygmuntowskich. Trwają prace konserwacyjne.

Zamknięta dla użytkowników została połowa największego basenu w Aqua Lublin. Powód? Problemy z ruchomym dnem.

– W wyniku ostatniego przeglądu technicznego ruchomego dna 50-metrowego basenu w Aqua Lublin i zaleceń producenta powyższego dna, jesteśmy zmuszeni do czasowego wyłączenia z użytkowania połowy 50-metrowego basenu – informuje Miłosz Bednarczyk, rzecznik prasowy MOSiR „Bystrzyca”. To w tej części znajduje się ruchome dno, które należy poddać koniecznym pracom konserwacyjnym.

Wyłączenie z użytkowania potrwa do 30 września. W tym czasie druga połowa 50-metrowego basenu będzie normalnie dostępna dla klientów.

(fot. Dominik Wąsik)

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Super inne baseny nie czynne do końca września, teraz nie czynne jeszcze pół dużego basenu. Może niech całkiem zamkną bedzie łatwiej…