Andrzejkowe Show operetkowo-musicalowe w Filharmonii Lubelskiej w Lublinie – konkurs

Afisz 1
Andrzejkowe Show operetkowo-musicalowe w Filharmonii Lubelskiej w Lublinie | fot. materiały prasowe

Andrzejkowe Show to niezwykłe widowisko muzyczne przepełnione najpiękniejszymi fragmentami operetek, musicali oraz piosenkami ze światowego repertuaru.

Na scenie artyści wyczarują świat miłosnych wyznań, intryg, zdrad oraz kłótni w oprawie najpiękniejszych melodii z operetek „Księżniczka czardasza”, „Hrabina Marica”, „Wiktoria i jej huzar” oraz musicali min: Evita, Nędznicy, Upiór w Operze czy Człowiek z Lamanchy. Nie zabraknie cygańskich akcentów muzycznych, które w sposób szczególny podkreślą andrzejkową tradycję wróżb i przepowiedni.

Wystąpią wybitne osobowości polskiej sceny operetkowej i muzycznej:

Anna Lasota – sopran – laureatka Oskara Jana Kiepury dla najlepszej wokalistki musicalowej, solistka Teatru Muzycznego w Poznaniu.

Jakub Oczkowski – tenor – czołowy amant polskiej sceny operetkowej i estrady. Ulubieniec publiczności. Solista Teatru Wielkiego Opery Narodowej.

Marcin Jajkiewicz – wokalista znany z programów telewizyjnych min. „Jaka to melodia”, Solista Teatru Muzycznego w Łodzi.

Jakub Milewski – baryton, obdarzony pięknym szlachetnym głosem, wdziękiem i temperamentem. Solista Mazowieckiego Teatru Muzycznego.

Łukasz Lech – osobowość telewizyjna, reżyser widowisk muzycznych, autor tekstów, współtwórca festiwali muzycznych min. Festiwal im. Iwony Borowickiej, Festiwal im. Jana Kiepury w Krynicy.

Solistom Towarzyszyć będzie Kameralny skład Orkiestry Arte Symfoniko pod dyrekcją Mieczysława Smydy, oraz Zespół Tańca Artystycznego Miniatury pod kierownictwem Małgorzaty Malczak.

Andrzejkowe Show operetkowo-musicalowe

Gdzie: Filharmonia Lubelska Marii Skłodowskiej Curie 5, 20-029 Lublin
Kiedy: 29.11.2019r. godz. 19:00
Bilety: parter 75-80 zł, balkon 60 zł. Bilety dostępne w kasach Filharmonii Lubelskiej oraz na stronie KupBilecik.pl.

Zgarnij zaproszenie na widowisko!

Aby wziąć udział w naszej zabawie należy napisać w komentarzu pod tym artykułem, dlaczego chcesz obejrzeć widowisko „Andrzejkowe Show operetkowo-musicalowe” i kogo byś ze sobą zabrał/a. Dla naszych Czytelników mamy 3 podwójne zaproszenia. Ogłoszenie wyników nastąpi 20 listopada 2019 o 18:00. Lista zwycięzców pojawi się w tym materiale.

Ogłoszenie wyników

Zwycięzcy zabawy

Ps. dodając komentarz warto podać prawdziwego e-maila, ponieważ na niego będziemy kontaktować się ze zwycięzcami.

18 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
 1. Chciałabym obejrzeć andrzejkowe show ponieważ uwielbiam operetki oraz musicale, nadto to idealna „impreza” andrzejkowa na którą można sobie pozwolić pod koniec ciąży. A ze sobą zabrałabym oczywiście swoją drugą połowę;)

 2. Witam bardzo chciałabym otrzymać zaproszenie ponieważ bardzo lubię operetke jeszcze w takim wykonaniu dodatkowo jestem wielkim fanem Upiór w operze.Zabralabym swoją przyjaciółkę z okazji 30stych urodzin i myślę że był by to fantastyczny prezent

 3. Chciałabym zobaczyć Andrzejkowe Show operetkowo-musicalowe, ponieważ byłby to świetny pomysł na spędzenie 30tych urodzin mojego męża, który uwielbia taką muzyką. I to on oczywiście byłby moim towarzyszem.

 4. Tym razem nie dla siebie ale chcialabym wygrac te bilety i podarować kochanym rodzicom. Czesto opowiadają że jako młodzi ludzie uwielbiali operetke. Chetnie i z radością chodzili na takie widowiska. Chcialabym im przywrócić te cudowne wspomnienia. Pomożecie mi zrobić im taki prezent ? 🙂

 5. Chętnie zobaczyłabym operę na żywo, bo dotąd nie miałam okazji, a zabrałabym ze sobą przyjaciółkę z uczelni, żeby odciągnąć ja od nauki.

 6. Nie mam jeszcze prezentu dla mojego Andrzeja, a nie wyobrażam sobie lepszego. Cudowne miejsce, niepowtarzalna atmosfera, chwila relaksu bez dzieci.. czego można chcieć więcej 😉

 7. Chętnie wybrałbym się z żoną na show, żeby odprężyć się w Andrzejki z dala od dwóch małych urwisów 😉

 8. Wyjście na taką muzyczną ucztę stwarza jeden poważny dylemat- zabrać męża, żeby się ukulturalnił, czy może tatę, aby mógł skonfrontować swoje umiejętności z talentem artystów ? Jedno jest pewne- takie przyjemności, tylko w towarzystwie jednego z najbliższych mi mężczyzn 😉

 9. Chciałabym bardzo zobaczyć Andrzejkowe show operetkowo-musicalowe, ponieważ tak naprawdę jeszcze nigdy nie miałam okazji obcować z prawdziwą sztuką. Możliwość uczestniczenia w takim wydarzeniu bez wątpienia odmieniłoby moje spojrzenie na otaczające nas piękno, pozwoliłoby choć na chwilę „przenieść się” w inną, być może lepszą przestrzeń. A jeśli to jedno wydarzenie stałoby się motywatorem do rozwijania siebie, a także zalążkiem do regularnego obcowania ze sztuką? Myślę, że jest to bardzo realna wizja, którą chciałabym się podzielić z moją przyjaciółką 🙂

 10. Naprawdę bardzo chciałabym zobaczyć ten spektakl! Nigdy nie byłam na takim widowisku, nigdy nie byłam w Filharmonii Lubelskiej a w Lublinie mieszkam od prawie 3 lat. Wiem, wstyd! Zatem to już najwyższy czas „nabrać trochę więcej kultury i ogłady” 😉
  Poza tym…przyjechałam tu z dużego miasta na zachodzie Polski…więc czy coś w Lublinie może mnie zaskoczyć? Przekonajmy się !!!
  (A na spektakl pójdę z koleżanką)

 11. Od lat gram na gitarze ale dotąd mi nie udało się zaistnieć. Niemniej doceniam i szanuję osoby które tak jak występujący na tym spektaklu spełniają swoje marzenia i mają taką możliwość wystąpić. Chciałbym tam być i podarować artystom niejedne brawa. Zabrałbym bliską mi kobietę która na pewno ucieszyła by się z takiej niespodzianki

 12. Nigdy nie byłam w filharmonii, więc z chęcią obejrzałabym takie widowisko. A ze sobą zabrałabym chłopaka lub przyjaciółkę 😉

 13. … z takiego prezentu na pewno ucieszy się moja kochana Mama – to zdecydowanie Jej klimaty 🙂 … Dlaczego chcę obejrzeć to widowisko? Napiszę krótko 🙂 Ponieważ jestem człowiekiem wrażliwym na piękne dźwięki 🙂 🙂 Pozdrawiam 🙂

 14. Na Andrzejkowe Show zabrałabym mojego cudownego narzeczonego ? Jestesmy młodymi ludźmi pragnącym trochę kultury! Uwielbiamy chodzić na takie wydarzenia, kochamy słuchać pięknych melodii, a to wydarzenie byłoby pięknym uwiecznieniem drugiej rocznicy narzeczeństwa! ❤

 15. Ja, bo nigdy nie bylam na spektaklu operetkowo-musicalowym.
  A chciałabym zabrać Przyjaciółkę, która jest moim dobrym Aniołem ♥️

 16. Bilety oddałabym moim rodzicom, którzy w ostatnim czasie mieli smutne i monotonne życie. Chciałbym żeby się trochę rozerwali.

 17. Opowiem dlaczego chciałbym wybrać się na Show Andrzejkowe. Instrumenty to od dzieciństwa moja największa pasja. Wszystko co z nimi i z muzyką związane wciąga mnie bez powrotu. Jednak dopiero gdy trafiłem tu do Lublina, zacząłem odkrywać jak wspaniały jest śpiew operowy. Będąc ostatnio na jednym z lubelskich wydarzeń tego typu byłem onieśmielony potęgą głosu, zachwycony jak wiele emocji przekazuje ten rodzaj śpiewu. Uwielbiam odkrywać nowe zakątki i atrakcje Lublina, a dodatkowo te, które są powiązane z muzyka dodaja mi skrzydeł. Uwielbiam wydarzenia muzyczne, jednak dysponując studenckim budżetem nie często udaje się wybrać na wydarzenie z takim rozmachem! Jestem nim bardzo zaciekawiony. Na spektakl zabrałbym moją ukochaną, którą małymi kroczkami również wprowadzam do tego świata muzyki;) Jestem pewny, że po takim spektaklu nie będzie miała wątpliwości, że muzyka jest piękna.