Andrzej Duda kampanię wyborczą zakończy przemówieniem w Zamościu

Prezydent RP Andrzej Duda

Andrzej Duda ponownie w tym tygodniu odwiedzi województwo lubelskie. Ubiegający się o reelekcję Andrzej Duda swoje ostatnie przemówienie przed ciszą wyborczą wygłosi dziś w Zamościu.

Dziś (10.07) ostatni dzień kampanii wyborczej przed drugą turą wyborów prezydenckich 2020. Cisza przed II turą wyborów rozpocznie się dziś o północy i potrwa do niedzieli (12.07), do czasu zamknięcia lokali wyborczych.

Kandydaci walczący o fotel prezydenta tylko do północy mogą przekonywać, zachęcać i prosić o głosy wyborców.

Ubiegający się o reelekcję Andrzej Duda ostatni dzień kampanii rozpoczął od wyborczego spotkania na Podkarpaciu. Andrzej Duda odwiedzi dziś: Jasło, Jasienicę Rosielną, gminę Niebylec, Dębicę i Rzeszów.

Ostatnie przemówienie, tuż przed ciszą wyborczą ma wygłosić w województwie lubelskim. O godz. 22.30 prezydent zakończy swoją kampanię na Rynku w Zamościu, gdzie spotka się z mieszkańcami.

Przypomnijmy, że druga tura wyborów prezydenckich odbędzie się w niedzielę 12 lipca. Zmierzą się w niej urzędujący prezydent Andrzej Duda i kandydat Koalicji Obywatelskiej Rafał Trzaskowski.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.