Andrej Žakelj nie jest już trenerem TBV Startu Lublin. Kto poprowadzi zawodników?

1479927627917c12

Andrej Žakelj nie jest już trenerem TBV Startu Lublin. W najbliższym spotkaniu z Anwilem Włocławek nasz zespół poprowadzi nowy szkoleniowiec.

Żakelj prowadził lubelską drużynę od początku sezonu 2016/2017 i osiągnął z nią bilans 0-7. Słoweniec, w przeszłości pracujący jako drugi szkoleniowiec ekipy Olimpija Lublana, po raz pierwszy w karierze objął samodzielnie klub występujący na ekstraklasowym poziomie.

Pechowy początek sezonu lubelskich koszykarzy z bilansem siedmiu przegranych, spowodował zmianę sztabu szkoleniowego zawodników.

– Kontrakt został rozwiązany za porozumieniem stron. Klub TBV Start Lublin dziękuję trenerowi Żakeljowi za współpracę i zaangażowanie oraz życzy sukcesów w dalszej karierze trenerskiej – informuje Tomasz Biaduń, rzecznik TBV Start Lublin.

Nowy szkoleniowiec obejmie swoją posadę w ciągu najbliższych dni. Jak na razie klub nie kto ujawnić, kto zostanie nowym trenerem i poprowadzi lubelski klub do pierwszego zwycięstwa w tym sezonie.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.