Amerykańska Domówka na Sławinku odwołana. Właściciel domu zrezygnował ze współpracy

Organizatorzy wydarzenia Amerykańska Domówka na Sławinku poinformowali na swoim wydarzeniu o odwołaniu dzisiejszej imprezy. Powód? Właściciel domu, w którym miała odbyć się domówka zrezygnował ze współpracy.

– Dostaliśmy w nocy smsa, iż niestety właściciel domu zrezygnował ze współpracy na weekendową domówkę – czytamy w wydarzeniu. Dlatego też musimy przesunąć imprezę na drugi termin.

Właściciel domu, w którym miała odbyć się domówka najprawdopodobniej zrezygnował z powodu dużego nagłośnienia imprezy w sieci i przez lokalne media. Jak informują organizatorzy domówka odbędzie się w kolejny weekend.

–  Dziś ponownie obejrzymy propozycje, a także poszukamy kolejnych alternatyw i przedstawimy Wam domy, które możemy wspólnie wynająć na domówkę – czytamy dalej.

Organizatorzy nie mieli problemów z „legalnością” wydarzenia. – Przedstawiciele Komendy Policji w Lublinie, są z nami w stałym kontakcie, nie robili nam żadnych problemów i podchodzą do sprawy naprawdę fajnie – co bardzo nas cieszy.

Jak czytamy dalej osoby, które nabyły bilety na dzisiejszą imprezę mają możliwość domagać się zwrotu gotówki, lub… wejście na nich na najbliższą imprezę.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.