Alvaro Soler i Alphaville na Arenie Lublin

alvaro soler polska
Alvaro Soler wystąpi w Lublinie na POP Arenie

Nawet 10 tys. widzów spodziewają się organizatorzy koncertu POP Arena, na którym wystąpią Alvaro Soler czy Alphaville. Koncert odbędzie się 7 września na Arenie Lublin.

Już tylko 5 dni zostało do największej tegorocznej imprezy muzycznej w Lublinie. Mowa tu o pierwszej edycji wydarzenia POP Arena, która odbędzie się na miejskim stadionie Arena Lublin. Na scenie wystąpi Alvaro Soler i Alphaville.

Alvaro Soler na Arenie Lublin – bilety

– Warto pospieszyć się z zakupem biletów, ponieważ zainteresowanie koncertem jest bardzo duże. Zostały nam bilety na płycie – miejsca stojące oraz kilkadziesiąt miejsc siedzących na bocznych sektorach trybun. Pozostałe bilety zostały już sprzedane – informuje Jacek Czarecki, prezes MOSiR „Bystrzyca”

Alphaville na Arenie Lublin – bilety

Od poniedziałku 27 sierpnia, podrożały bilety na koncert Alvaro Soler i Alphaville na Arenie Lublina. W określonym czasie wszystkie bilety można było kupić taniej o 10-30 złotych (zależy od sektoru). I tak teraz za bilet stojący na płycie musimy zapłacić 109 zł, a za siedzące 119 zł. Za ostatnie miejsca na trybunach bocznych musimy zapłacić 69 zł.

– Jeżeli chodzi o kwestie biletowe, to jesteśmy bardzo zadowoleni ze sprzedaży biletów. Spodziewamy się frekwencji podobnej do tej z ubiegłorocznego koncertu, gdzie wszystkie bilety zostały wyprzedane – wyjaśnia Czarecki.

Bilety można nabyć na stronie internetowej www.eventim.pl, a także w stacjonarnych punktach sprzedaży w sklepach sieci: Media Markt, Media Expert, Saturn i Empik.

POP Arena na Arenie Lublin

Od wtorku ruszą prace przy przygotowaniu płyty Areny Lublin do koncertu. – Na początku cała murawa na stadionie zostanie przykryta specjalnymi płytami, które uchronią murawę przed uszkodzeniem. Następnie rozpocznie się montaż sceny – mówi Miłosz Bednarczyk, rzecznik MOSiR.

Alvaro Soler i Alphaville na Arenie Lublin – 7 września

– Otwarcie bram nastąpi o godz. 18.00. Startujemy od godz. 19 występem zespołu Alphaville. Około godz. 21 na scenę wejdzie gwiazda wieczoru – Alvaro Soler. Po zakończonym koncercie pod Arenę Lublin podstawione zostaną dodatkowe pojazdy komunikacji miejskiej – dodaje Czarecki.

Czytaj także: Dodatkowa komunikacja po koncercie Alvaro Soler na Arenie Lublin

O artystach

ALPHAVILLE – legenda rocka i synth-popu lat `80 i `90, która odniosła światowy sukces dzięki takim hitom, jak: „Big in Japan”, „Sounds Like a Melody”, „Dance with Me” czy „Forever Young”, uznawany za jeden z największych hitów w historii muzyki pop.

Gwiazdą wieczoru będzie ALVARO SOLER – urodzony w Barcelonie artysta, który od 2015 r. podbija szczyty list przebojów na całym świecie, twórca takich hitów, jak: „El mismo sol”, „Agosto”, „Sofia”, „Libre”, „Animal”, „La Cintura”, których teledyski mają miliony wyświetleń w internecie.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.