Aleksandrów: Zawiśli na skarpie rowu i pijani zasnęli w środku poloneza

IMAG3478 e1475483249978

Wczoraj tuż przed północą dyżurny otrzymał zgłoszenie o polonezie zawieszonym na skarpie rowu w gminie Aleksandrów. W środku policjanci zastali dwóch śpiących mężczyzn. Obaj byli pijani.

Do zdarzenia doszło wczoraj tuż przed północą. Dyżurny biłgorajskiej komendy otrzymał zgłoszenie o polonezie zawieszonym na skarpie rowu w gminie Aleksandrów. Wewnątrz pojazdu znajdowało się dwóch śpiących mężczyzn, których obudzili przybyli na miejsce policjanci. Jak się okazało obaj byli nietrzeźwi.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że polonezem kierował 47 latek z gminy Księżpol, który w organizmie miał niespełna 3 promile alkoholu. Tłumaczył policjantom, że wspólnie z 42 letnim pasażerem również z gminy Księżpol, który także miał w organizmie prawie 3 promile alkoholu jechali do znajomego. Alkohol pili jeszcze przed wyruszeniem w drogę. Po drodze zjechali z jezdni i ich pojazd zwisł na skarpie rowu. Nie mogąc dalej jechać zasnęli w polonezie.

(fot. Dominik Wąsik)

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.