Aldi przygotowuje się do otwarcia trzeciego marketu w Lublinie. Znamy datę

Budowa Aldi przy ul. Nałkowskich
Budowa Aldi przy ul. Nałkowskich | fot. powertrain, skyscrapercity.com

Dobiegają końca pracy przy budowie trzeciego marketu sieci Aldi w Lublinie. Nowy sklep mieści się przy Nałkowskich 211. Otwarcie w pierwszych dniach lutego.

Otwarcie Aldi przy ul. Nałkowskich

Aldi zostanie oficjalnie otwarty w środę, 2 lutego o godzinie 6:00. W dniu otwarcia na klientów czekać będą specjalne atrakcje na otwarcie. Sklep przy ul. Nałkowskich 211 będzie czynny od poniedziałku do soboty w godzinach 6:00-22:00 oraz w niedziele handlowe w godz. 9:00-18:00

W Lublinie ta niemiecka sieć dyskontów spożywczych posiada już dwa sklepy, przy al. Spółdzielczości Pracy / ul. Do Dysa i ul. Sendlerowej / ul. Poligonowej. Wkrótce ruszy budowa czwartego sklepu Aldi w naszym mieście. Będzie się mieścić na terenie parku handlowego Węglin Park przy ul. Jana Pawła II.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.