ALDI przygotowuje się do budowy drugiego sklepu w Świdniku. Poznaliśmy lokalizację nowej placówki

ALDI przy ul. Piaseckiej w Świdniku
ALDI przy ul. Piaseckiej w Świdniku | fot. Dominik Wąsik

Będzie to już drugi sklep sieci ALDI w Świdniku. Pierwszy został otwarty jesienią 2022 r. przy ul. Piaseckiej, nieopodal granicy administracyjnej z Lublinem. Spółka stara się właśnie o wydanie pozwolenia na budowę dla nowej inwestycji.

Drugi ALDI w Świdniku

Spółka ALDI stara się o wydanie pozwolenia na budowę nowego sklepu w Świdniku. Budynek handlowo-usługowy powstanie na działce przy Al. NSZZ „Solidarność”, na wysokości ul. Bartłomieja Kopera. Wniosek został złożony przez firmę pod koniec grudnia 2022 r.

ALDI nie ujawnia na razie szczegółów dotyczących nowego sklepu. W odpowiedzi spółki czytamy, iż „szczegóły będziemy mogli przekazać dopiero w momencie, gdy wszystkie formalności związane z budową zostaną zakończone”.

Przypomnijmy, że od końca listopada 2022 r. mieszkańcy Świdnika i dzielnicy Felin w Lublinie mogą robić zakupy w sklepie ALDI przy ul. Piaseckiej 2.

Powiązane:

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.