Alarm24: Kradzież grilla. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie

Kradzież grilla BRINKMANN | fot. nadesłane

Na naszą skrzynkę redakcyjną otrzymaliśmy wiadomość od czytelnika Bartłomieja, który pisze: „Na osiedlu Konstantynów w Lublinie doszło do kradzieży grilla gazowego. Proszę o pomoc w namierzeniu złodziei!”.

Zuchwała kradzież miała miejsce w nocy z poniedziałku na wtorek na osiedlu Konstantynów, boczna ul. Rogińskiego w Lublinie. Jak opisuje właściciel skradzionego grilla, musiało to zrobić kilka osób, bo grill dość dużych rozmiarów złodzieje przerzucili przez płot na tyłach działki (przenosząc go zgubili element od gilla).

Wartość grilla to ok 1500 zł. Sprawa została zgłoszona na policję. Jeśli ktoś coś widział albo wie na ten temat, proszony jest o kontakt przez naszą redakcję lub bezpośrednio na policję.

Kradzież grilla BRINKMANN | fot. nadesłane

Na podobne sygnały czekamy pod adresem [email protected]WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.