Alarm bombowy w szpitalu przy ul. Jaczewskiego. Na miejscu policja i straż pożarna

straż pożarna wóz strażacki
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Policja oraz straż pożarna sprawdzają szpital Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej przy ul. Jaczewskiego, po tym jak w szpitalu odebrano zgłoszenie o podłożonym ładunku wybuchowym.

Alarm bombowy w COZL

W poniedziałek (07.02) po godz. 8 policja została poinformowana przez dyrekcję Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej przy ul. Jaczewskiego, że na maila sekretariatu wpłynęła wiadomość o podłożonym ładunku wybuchowym na terenie szpitala. Na miejsce wysłano patrole policji i trzy zastępy straży pożarnej.

Dyrektor szpitala nie podjął decyzji o ewakuacji pacjentów i personelu. Służby ratunkowe przeczesują szpital w poszukiwaniu ładunku wybuchowego. Policjanci jednocześnie próbują ustalić osobę odpowiedzialną za wiadomość o bombie.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.