Al. Witosa: Kierowca stracił panowanie i dachował. Duże utrudnienia w stronę Świdnika

Po wypadku zablokowana jest cała drogą al. Witosa w stronę Świdnika. Kierowca stracił panowanie na łuku drogi, po czym dachował. Jedna osoba została przetransportowana do szpitala.

Do zdarzenia doszło w środę o godzinie 12:15. Kierowca samochodu Suzuki jadąc od strony Świdnika do centrum Lublina po al. Witosa stracił panowanie na łuku jedni na przeciwko marketu budowlanego OBI.

Skutkiem tego było dachowanie pojazdu, który przeleciał prze pas zieleni i uderzył w nadjeżdżające dwa samochody Volvo i Scanie. Prawdopodobnie niedostosowanie prędkości do warunków jakie panowały na drodze są przyczyną tego tragicznego wypadku.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, pogotowie ratunkowe i policja. Kierowca samochodu został w ciężkim stanie przetransportowany do szpitala.

Wszystkie trzy pasy ruchu w kierunku Świdnika są zablokowane. Utrudnienia potrwają jeszcze ponad godzinę.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.