Al. Spółdzielczości Pracy: Rozsypane wysłodki powodem zablokowania jezdni

cof

Dzisiaj nad ranem kierowca ciężarówki zgubił część swojego ładunku i odjechał. Na jezdnie wysypały się wysłodki buraczane, które zablokowały jezdnię.

Do zdarzenia doszło około godziny 2:44. Dyżurny lubelskiej policji został powiadomiony o zanieczyszczeniu jedni na odcinku od ul. Magnoliowej do ul. Związkowej. Coś blokowało drogę.

Po dotarciu na miejsce straży pożarnej i policji okazało się, że substancja, która znajduję się na jezdni to wysłodki buraczane, które najprawdopodobniej zgubił kierowca ciężarówki. Wysłodki powodowały, że nawierzchnia była śliska. Ulica na czas uprzątnięcia jedni została wyłączona z ruchu.

Na czas utrudnień policjanci kierowali ruchem. Akcja zakończyła się o godzinie 8:41, kiedy to strażacy ukończyli sprzątanie drogi.

Trwa aktualnie wyjaśniania przyczyn znalezienia się ładunku na jezdni, ponieważ kierowcy służby nie zastali na miejscu.

(fot. Dominik Wąsik)

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.