Akt wandalizmu nad Bystrzycą. Mieszkaniec Lublina zniszczył publicznego grilla

Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Mieszkaniec Lublina odpowie za zniszczenie betonowego grilla przy rzece Bystrzyca, z którego korzystali w letnim sezonie inni mieszkańcy. Grozi mu do 10 lat więzienia.

Do zatrzymania 36-letniego mieszkańca Lublina doszło w ubiegły piątek. Policjanci z VI komisariatu udowodnili mu zniszczenia betonowego grilla przy rzece Bystrzyca na szkodę Urzędu Miasta w Lublinie. Straty oszacowano na 7000 zł. Dodatkowo okazało się, że mężczyzna na koncie miał włamanie do budynku gospodarczego i kradzież węgla.

Mężczyzna usłyszał już zarzuty kradzieży z włamaniem oraz zniszczenia mienia do których się przyznał. Za te przestępstwa grozi kara do 10 lat więzienia” – mówi kom. Kamil Gołębiowski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.