Akcja #sadziMy 2021. Leśnicy rozdadzą sadzonki drzew na placu przed CSK

Sadzonka drzewa w doniczce
Sadzonka drzewa w doniczce | fot. shutterstock

W czwartek i piątek w ramach akcji #sadziMy na placu przed CSK w Lublinie leśnicy rozdadzą wszystkim chętnym sadzonki drzew. Ilość sadzonek jest ograniczona, więc kto pierwszy ten lepszy.

#sadziMy Lublin 2021

Rusza trzecia edycja ogólnopolskiej akcji #sadziMY z udziałem Pary Prezydenckiej. W najbliższy czwartek i piątek wszystkie nadleśnictwa i regionalne dyrekcje Lasów Państwowych w Polsce będą miały do rozdania aż milion młodych drzewek.

W Lublinie akcja rozdawania darmowych sadzonek drzew będzie miała miejsce na Placu Teatralnym przed CSK. W czwartek (30 września) i piątek (1 października), między 10:00 a 15:00 lub do wyczerpania zapasu przygotowanych drzewek, będzie można odebrać sadzonki drzew jawora, lipy, sosny, świerka i modrzewia.

W tych samych godzinach, chętni będą mogli otrzymać sadzonki drzew również w siedzibach wszystkich 25 nadleśnictw lubelskiej dyrekcji Lasów Państwowych i dowiedzieć się, w jaki sposób i gdzie najlepiej posadzić poszczególne gatunki.

Niektóre jednostki organizują dodatkowo akcję #sadziMY również w centrach miast – Nadleśnictwo Biała Podlaska będzie rozdawało drzewka na Placu Wolności w Białej Podlaskiej, Nadleśnictwo Puławy – na Placu Chopina przed puławskim Urzędem Miasta, Nadleśnictwo Rozwadów – przy Centrum Handlowym VIVO! (ul. Chopina 42) w Stalowej Woli, zaś Nadleśnictwo Zwierzyniec – na Rynku Wielkim w Zamościu.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.