Akcja #dajemyradosclublin. Zabawki trafiły do szpitala dziecięcego w Lublinie

15541987 10154035246282019 2590263600337425802 n

We wtorek firma Wader-Woźniak, organizator akcji #dajemyradosc dostarczyła nagrodę w postaci zabawek do Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie.

Lublin wygrał w akcji #dajemyradosc organizowanej przez fabrykę zabawek Wader-Woźniak. Lubelski szpital pokonał 12 innych oddziałów z całej Polski. Ogromną przewagę nasze miasto zyskało dzięki ostatniemu dniu akcji. Internauci udostępniali wpisy na Facebooku z hasztagiem #dajemyradosclublin.

Jako nagrodę USD w Lublinie dostał największą paczkę zabawek. Było ich aż 700 kilogramów! Dzieciaków odwiedzili również studenci z lubelskiego oddziału Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny oraz kabaret Smile. Zabawki trafiły do 16 świetlic, jakie znajdując się w szpitalu.

– Dostarczyliśmy m.in. plastikowe samochody, puzzle czy zabawki edukacyjne. Zabawki są bardzo dobrej jakości. Jesteśmy pewni, że będą służyć małym pacjentom bardzo długo – komentuje Weronika Tomanek z firmy Wader.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do wygranej Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie!

DW

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.