Akcja antyterrorystów na środku ulicy. Wśród pasażerów zatrzymanego auta poszukiwany mężczyzna

Akcja antyterrorystów na Nowym Świecie
Akcja antyterrorystów na Nowym Świecie | fot. czytelniczka Anna

Policyjni antyterroryści, wraz z kryminalnymi z lubelskiej komendy, zatrzymali samochód na środku ulicy w godzinach szczytu. Autem podróżował poszukiwany mężczyzna. To była błyskawiczna i widowiskowa akcja.

Akcja policji na Nowym Świecie

Do zdarzenia doszło w środę (23.11) po godz. 14 na ul. Nowy Świat w Lublinie. Policyjni antyterroryści zatrzymali samochód. W pewnym momencie drogę zajechały mu dwa pojazdy, z których wyskoczyli uzbrojeni antyterroryści. Po chwili zatrzymani w kajdankach zostali położeni na jezdni.

Akcję zatrzymania opisała nam jedna z czytelniczek, która była świadkiem tej sytuacji.

„Dwa czarne samochody na syrenach zablokowały jadące auto. Rzucili wszystkich na glebę, a jakąś laskę przycisnęli do siatki i zakuli kajdankami. Służby miałby kamizelki kuloodporne. To wszystko wyglądało jak z filmu Vegi o mafii. Wydaje mi się, że wyrzucali coś z bagażnika. Być może mafia narkotykowa” – relacjonuje czytelniczka Kamila.

W tej sprawie skontaktowaliśmy się z Komendą Wojewódzką Policji w Lublinie. Mł. asp. Kamil Karbowniczek potwierdził, że zatrzymanie było realizowane przez policyjnych antyterrorystów, lecz nie jest to sprawa prowadzona przez lubelską policję.

Lubelscy kryminalni udzielali tylko wsparcia przy zatrzymaniu mężczyzny do sprawy prowadzonej przez Komendę Wojewódzką Policji w Krakowie. Dziś już nie udało nam się ustalić szczegółów zatrzymania. Do sprawy wrócimy jutro.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.