Akademickie Mistrzostwa Polski w szachach

checkmate 1511866 1280

Akademickie Mistrzostwa Polski w szachach odbędą się w Lublinie. Organizatorem jest AZS Klub Środowiskowy Województwa Lubelskiego oraz Lubelski Klub Szachowy.

W dniach 20-22 stycznia 2017 r. w Lublinie odbędę się Akademickie Mistrzostwa Polski w szachach w Hotelu Victoria. W imprezie swój udział potwierdziło 48 uczelni, które reprezentować będzie blisko 400 zawodników.

Warto podkreślić, że do tej pory rekordowa liczba uczelni na Akademickich Mistrzostwach Polski wynosiła 37. Organizatorzy przewidują również transmisja online z szachownic.

– Zaczynamy w piątek 20 stycznia, po obiedzie o godz. 16:30 rozpoczynamy turnieje indywidualne mężczyzn i kobiet. Gramy dziewięć rund systemem szwajcarskim, zarówno indywidualnie jak i drużynowo – informuje Zbigniew Pyda, organizator. Jako ciekawostkę dodam, że turniej drużynowy jest zgłoszony do oceny międzynarodowej w szachach szybkich FIDE.

Więcej aktualności na stronie AMP w Szachach.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.