Airport Lublin: Od września nowe połączenia do Brukseli, Doncaster Sheffield i Glasgow

fot. Port Lotniczy Lublin

Węgierskie linie lotnicze Wizz Air od 14 września w Porcie Lotniczym Lublin otworzą bazę operacyjną w której stacjonować będzie jeden Airbus A320. WIZZ zainauguruje 3 nowe trasy z bazy w Lublinie do Brukseli Charleroi, Doncaster-Sheffield oraz Glasgow, z nawet 3 rejsami tygodniowo, od 14 września. Zwiększona zostanie także częstotliwość lotów do Londynu Luton i Oslo Torp.

Lublin będzie 6 portem w Polsce w którym znajduje się baza Wizz Air. Nowy samolot pozwoli na zwiększenie liczby tras do sześciu oraz zdolności przewozowej o 115% w stosunku rocznym. Wizz Air wierzy, iż ogłoszone zmiany będą pobudzać lokalny rynek pracy w sektorze lotniczym i turystycznym, gdyż konsumenci zyskają dostęp do jeszcze większej liczby tanich połączeń.

NOWE TRASY WIZZ AIR Z LUBLINA

TRASA: DNI: DATA STARTU:
Bruksela Charleroi Pn, Pt 14.09.2015
Doncaster Sheffield Wt, Czw, So 15.09.2015
Glasgow Śr, N 16.09.2015

ZWIĘKSZONA CZĘSTOTLIWOŚĆ LOTÓW WIZZ AIR Z LUBLINA:

TRASA: LOTÓW TYGODNIOWO:       OD:
Londyn Luton z 5 do 7 15.09.2015
Oslo Torp Z 3 do 4 21.12.2015

 

György Abrán, Dyrektor Handlowy Wizz Air, powiedział podczas konferencji prasowej w Lublinie: „Pierwszy samolot Wizz Air wystartował z Polski w 2004 roku i przez ostatnie 11 lat udało nam się zyskać zaufanie oraz lojalność polskich konsumentów. Dodając kolejne lotniska regionalne do siatki połączeń WIZZ, nieustannie rozwijaliśmy działalność operacyjną z Polski, a dzisiejsze ogłoszenie potwierdza raz jeszcze nasze zaangażowanie w działalność w kraju. Lublin znalazł się w ofercie w 2012 roku, a teraz stanie się 6. bazą przewoźnika w Polsce. Oznacza to utworzenie nowych miejsc pracy na rynku lokalnym, z Wizz Air i miejscowymi partnerami biznesowymi oraz udostępnienie jeszcze większej liczby niskokosztowych rejsów do Polski. Mamy nadzieję powitać liczną grupę polskich pasażerów na pokładzie. Teraz konsumenci mogą cieszyć się z doskonałej jakości usług WIZZ na 113 trasach do 48 miast w obowiązującej siatce połączeń”.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.