AGRO-PARK – Targi Rolnicze 2014

W tym roku w dniach 25-26 października Lublin po raz siódmy stanie się najważniejszym ośrodkiem rolnictwa w Polsce Wschodniej. Na te dni została bowiem zaplanowana kolejna edycja targów AGRO-PARK – wydarzenia dedykowanego rolnikom stawiającym na nowatorskie rozwiązania dla swojego gospodarstwa rolnego.

AGRO-PARK to wydarzenie organizowane przez Targi Lublin oraz Międzynarodowe Targi Poznańskie. Co roku przyciąga czołowych producentów i dystrybutorów maszyn rolniczych, zarówno z Polski jak i z zagranicy. Tegoroczna ekspozycja zapowiada się imponująco. Na powierzchni 12 tys. m2 będzie można zobaczyć maszyny i urządzenia wykorzystywane w procesie uprawy, zbiorów jak i przechowywania plonów, a także te, które dedykowane są gospodarstwom zajmującym się chowem zwierząt.

W tym roku organizatorzy spodziewają się, że w tegorocznych targach AGRO-PARK będzie brać udział blisko 200 wystawców oraz około 20 tys. rolników.

Pierwszy dzień targów będzie dedykowany profesjonalistom poszukującym nie tylko optymalnego wyposażenia gospodarstwa rolnego, ale również pragnących poszerzyć swoją wiedzę w zakresie nowatorskich technik uprawy czy hodowli. Zaplanowane szkolenia poprowadzą europejskiej sławy specjaliści, którzy podzielą się najnowszymi rozwiązaniami i osiągnięciami nauki. Tego dnia dowiemy się również komu zostanie przyznany tytuł ROLNIKA LUBELSZCZYZNY.

Drugi dzień targowy, 26 października, będzie zdecydowanie dniem wystawowym, choć nie zabraknie w nim dodatkowych wydarzeń towarzyszących jak na przykład finał turnieju „Precyzyjny Gospodarz”, organizowany przez portal rolniczy Gospodarz.pl.

Wstęp na targi oraz parking na terenie obiektu jest bezpłatny. Ponadto organizatorzy targów przewidują możliwość dofinansowania przejazdu dla grup zorganizowanych planujących wziąć udział w imprezie 25 października.


materiały organizatorów

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.