Agresywny pasażer zatrzymany! Rozbił szybę w taksówce, gdy mu odmówiono kursu

mężczyzna kaptur noc cień
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Policjanci zatrzymali agresywnego klienta jednej z lubelskich korporacji taksówkarskich. Niezadowolony z obsługi, rozbił szybę w taksówce. Mężczyzna usłyszy zarzut zniszczenia mienia.

Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę na al. Witosa w Lublinie. Około godz. 2 w nocy policjanci interweniowali wobec agresywnego klienta jednej z lubelskich korporacji taksówkarskich.

Ze zgłoszenia kierowcy taksówki wynikało, że agresywny klient zaczął się awanturować i uderzył w przednią szybę taksówki, powodując jej rozbicie” – mówi kom. Kamil Gołębiowski, oficer prasowy KMP w Lublinie.

Pasażerowi nie spodobało się to, że taksówkarz, z uwagi na fakt, iż pasażer był pod wpływem alkoholu, kazał zająć mu miejsce na tyle. W pewnym momencie zaczął być agresywny wobec kierowcy taksówki.

Mężczyzna zaczął trzaskać drzwiami. Wtedy taksówkarz postanowił o odmówieniu pasażerowi kursu, co spowodowało, że pasażer uderzył kilkukrotnie w przednią szybę taksówki, a ta po chwili pękła.

Taksówkarz powiadomił o wszystkim policję, która po chwili przyjechała na miejsce. Agresywny pasażer był nietrzeźwy i został przewieziony przez policjantów do izby wytrzeźwień.

Teraz będzie musiał się liczyć z odpowiedzialnością za rozbicie szyby w aucie oraz pokryciem z własnej kieszeni, równowartość zarobków, jakie taksówkarz mógłby osiągnąć, gdyby sprawca nie uszkodził mu auta.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.