Agresywny kierowca zgłosił się na policję i przyznał do winy. Dobrowolnie poddał się karze

Kierowca volkswagena groził instruktorowi nauki jazdy pobiciem za zwrócenie uwagi | nadesłane
Kierowca volkswagena groził instruktorowi nauki jazdy pobiciem za zwrócenie uwagi | nadesłane

Kierowca volkswagena, który zajechał drogę „elce” i groził instruktorowi nauki jazdy oraz świadkom pobiciem, sam zgłosił się na policję. Mężczyzna dobrowolnie poddał się karze.

Agresywny kierowca sam zgłosił się na policję

Przypomnijmy, że chodzi o zdarzenia, do którego doszło przed kilkoma dniami na ul. Krańcowej w Lublinie. Całą historię opisaliśmy w tym materiale: Zajechał drogę „elce” i groził instruktorowi pobiciem. Wcześniej o mały włos nie potrącił pieszej

Kierowca volkswagena medialnej nagonki nie wytrzymał. Sam zgłosił się Komendę Miejską Policji w Lublinie, gdzie złożył wyjaśnienia i do wszystkiego się przyznał.

Z tytułu wykroczenia drogowego został ukarany mandatem o wysokości 1000 złotych i na jego konto trafiło 15 punktów karnych.

Jeśli chcielibyście nas zainteresować tematem związanym z Lublinem – czekamy na Wasze sygnały/materiały. Piszcie na redakcja @ spottedlublin.pl.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.