Adam Nawałka nie jest już trenerem reprezentacji Polski

adam nawałka
Adam Nawałka nie jest już trenerem reprezentacji Polski | fot. PZPN

Prezes PZPN Zbigniew Boniek ogłosił na zorganizowanej we wtorek o godz. 12 konferencji prasowej, że Adam Nawałka nie będzie już trenerem reprezentacji Polski.

Adam Nawałka nie będzie dłużej selekcjonerem piłkarskiej reprezentacji Polski. Mimo wielu rozmów i negocjacji z Polskim Związkiem Piłki Nożnej, Nawałka sam zdecydował o oddaniu fotela.

Ostatnim meczem pod wodzą Nawałki było spotkanie z Japonią na rosyjskim mundialu. Był to 50. mecz w roli selekcjonera. W tym czasie reprezentacja Polski zaliczyła tylko 9 porażek.

Funkcję trenera reprezentacji Polski będzie pełnił do 30 lipca. Później PZPN wybierze nowego selekcjonera. Kto nim zostanie? Tego jeszcze nie wiadomo. Macie jakieś swoje typy?

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.