87-latek pędził z prędkością 162 km/h. Nie stracił prawa jazdy

pomiar predkosci
fot. KPP Krasnystaw

Policjanci z drogówki zatrzymali do kontroli kierującego Volvo, który jechał z prędkością 162 km/h. Nieodpowiedzialny 87-latek został ukarany mandatem w wysokości 2500 zł, a na jego konto zostało dopisanych 15 punktów.

Zatrzymany w miejscowości Dziecinin

Funkcjonariusze wydziału ruchu drogowego KPP w Krasnymstawie, w miejscowości Diecinin zatrzymali do kontroli kierującego Volvo, który rozpędził się do zawrotnej prędkości 162 km/h.

Jak się okazało, zatrzymanym pojazdem kierował 87-letni mieszkaniec Warszawy. Mężczyznę przed utratą prawa jazdy na 3 miesiące uchroniło to, że poruszał się poza obszarem zabudowanym.

W tym miejscu obowiązuje ograniczenie prędkości do 70 km/h, co oznacza, że kierujący przekroczył ją aż o 92 km/h. 87-latek został ukarany mandatem karnym w wysokości 2500 złotych, a do jego indywidualnego konta zostało przypisanych 15 punktów.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.