63-latka Nissanem wjechała wprost na prawidłowo jadące Audi. Trzy osoby trafiły do szpitala

Nissan wymusił pierwszeństwo
Nie zatrzymała się na znaku STOP

Nieprzestrzeganie pierwszeństwa przejazdu doprowadziło do wczorajszego wypadku w Wieprzowie Ordynackim. Kobieta w wieku 63 lat, prowadząca Nissan, nie ustąpiła pierwszeństwa i zderzyła się z Audi, które miało pierwszeństwo, drugim samochodem kierował 57-letni mężczyzna. Trzy osoby wymagały pomocy medycznej. Policja odebrała prawo jazdy 63-latce za rażące naruszenie przepisów.

Poważnie wyglądający wypadek – dużo szczęścia

Wczoraj przed godziną 11:00 w Wieprzowie Ordynackim na drodze wojewódzkiej nr 850 doszło do poważnie wyglądającego wypadku drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych.

Audi biorące udział w zderzeniu
Audi uszkodzone w wyniku wymuszenia

Wstępna przyczyna zdarzenia

Ustalenia policji wskazują, że kobieta w wieku 63 lat z Zamościa, prowadząca Nissana jadąc od Tarnawatki Tartak, nie zastosowała się do znaku STOP na skrzyżowaniu. W efekcie czego wymusiła pierwszeństwo na jadącym z pierwszeństwem Audi, prowadzonym przez 57-letniego mieszkańca gm. Rachanie. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego. Pomocy potrzebowali obaj kierowcy i pasażerka Audi.

Uwaga wypadek - znak na radiowozie policji
Uwaga wypadek – znak na radiowozie policji | fot. Dominik Wąsik

63-latka straciła prawo jazdy

Policjanci kontrolowali trzeźwość kierowców biorących udział w wypadku. Byli trzeźwi. Zatrzymali prawo jazdy 63-letniej kierującej za rażące naruszenie przepisów drogowych. Ponadto zatrzymano również dowody rejestracyjne z obu pojazdów z powodu ich uszkodzeń.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.