63-latek z Krasnegostawu poszukiwany 4 listami gończymi trafił do aresztu. Ukrywał się od 17 lat

mężczyzna zatrzymany przez policję
fot. KWP Lublin

Poszukiwacze z KWP w Lublinie zatrzymali w Łodzi 63-latka, który poszukiwany był 4 listami gończymi. Poszukiwany był m.in. za rozboje, kradzież z włamaniem i oszustwo. Pochodzący z Krasnegostawu 63-latek ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości od 17 lat.

Zaskoczony wizytą policjantów

Funkcjonariusze z Wydziału Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie przy wsparciu kryminalnych z KPP w Krasnymstawie ustalili, że poszukiwany 4 listami gończymi 63-latek przebywa obecnie w Łodzi. Mężczyzna ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości od 17 lat, między innymi poza granicami kraju.

Na początku tygodnia poszukiwacze z KWP w Lublinie wspólnie z funkcjonariuszami Wydziału Poszukiwań i Identyfikacji Osób KWP w Łodzi zatrzymali 63-latka. Mężczyzna został zatrzymany na terenie Łodzi i był zaskoczony wizytą policjantów. Próbował jeszcze w ostatniej chwili ukryć się przed funkcjonariuszami w kuchni, jednak zdradził go wystający zza lodówki brzuch.

63-latek poszukiwany był od 2006 roku m.in. za dwa rozboje, kradzież z włamaniem i oszustwo. Okazało się, że ma do odsiadki łącznie blisko 10 lat pozbawienia wolności. Listy gończe wystawił za nim Sąd Rejonowy w Krasnymstawie.

We wtorek 63-latek pochodzący z powiatu krasnostawskiego trafił do aresztu śledczego w celu odbycia orzeczonej kary pozbawienia wolności.

Przypominamy, że wszelkie informacje na temat osób poszukiwanych, sprawców przestępstw i ukrywających się przed polskim wymiarem sprawiedliwości, można przekazywać bezpośrednio policjantom z Wydziału Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie pod tel. 798 003 676 – informuje podkomisarz Kamil Karbowniczek

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.